דירות יוקרה

דירות יוקרה למכירה

מצב שוק הדיור במדינת ישראל אומנם רק הולך ועולה במהלך השנים האחרונות. אך יחד עם זאת, עולה גם הביקוש לרכישה של נכסים מיוחדים ולא סטנדרטים, כמו למשל דירות יוקרה. דומה לקצב ההתפתחות של שוק הדיור לזוגות צעירים, אנחנו רואים עלייה קבועה בכמות המתעניינים ברכישת דירות יוקרה. בין שמדובר על ישראלים שרוצים להשקיע את הכסף שלהם, ובין שמדובר על משקיעים שמגיעים לארץ מחו”ל, אלו השקעות שמעודדות את שוק הדיור ומאפשרות צמיחה. ולכן, גם יזמים מקצועיים כמו אנשי הצוות של שוש נחמיאס חברה לבניין בע”מ, מבינים את המשמעות של בניית דירות יוקרה, על אחת כמה וכמה באזורי ביקוש כמו אשדוד, ראשון לציון, תל אביב ועוד ערים גדולות נוספות.

הדרך לדירות יוקרה מעוצבות – עוברת אצל מומחים ומקצוענים רבים

בין שמדובר על דירות יוקרה למגורים ובין שמדובר על דירות יוקרה להשקעה, הפנייה לעזרת אנשי הצוות המקצועי של משרד שוש נחמיאס חברה לבניין בע”מ, היא החלטה שתקדם אתכם בתהליך הרכישה. אנחנו נעזור לכם למצוא את הנכס המיוחד מתוך כל הפרויקטים שאנחנו מקדמים, על בסיס ניסיון רב שנים ובנייה איכותית ומקצועית.

מה חשוב לדעת על רכישה של דירות יוקרה?

אם אתם האנשים אשר רוצים לרכוש דירות יוקרה חשוב שתדעו איך נראה תהליך הרכישה, ומה הם השלבים עליהם אתם לא רוצים לדלג:

  1. הגדרת העבודה הבסיסית – בשלב זה אתם רוצים להחליט על סוג הנכס המתאים ביותר לצרכים שלכם. זאת כמובן על בסיס המקום בו אתם רוצים לגור (איזו עיר ואיזו שכונה), עלות דירות יוקרה באזור, כמה חדרים אתם מצפים לקבל בנכס ואפילו באיזה קומה הנכס שלכם חייב להיות.
  2. מציאת מקורות מימון מתאימים – אי אפשר להתחיל בתהליך חיפוש דירה מבלי לברר על תנאי המשכנתא שאתם יכולים וזכאים לקבל, כמו גם על גובה המשכנתא שהבנקים מאפשרים לכם. זה הוא בעצם טווח העלות האמיתי של הנכס שלכם, ואתם חייבים להכיר אותו מבעוד מועד.
  3. חיפוש בטוח, הוא חיפוש אצל אנשי מקצוע – במידה ואתם לא רוצים למצוא את עצמכם רוכשים דירות יוקרה ומתאכזבים, אנחנו ממליצים לכם לפנות אך ורק לעזרתם של אנשי מקצוע מיומנים ומומחים בתחום, אשר יש להם את כל הידע הדרוש, לרכישת דירות יוקרה איכותיות.

דירות יוקרה בדרום

אחרי שנים שאתם גרים במרכז, כאשר הרעש של גוש דן כבר מתחיל ממש להפריע, שדרוג בתחום הדיור יכול לבוא מכיוון מאוד לא צפוי. בשנים האחרונות אנחנו רואים נדידה בתחום הנדלן, של יותר ויותר זוגות במחצית השנייה של החיים שלהם, לכיוון אזור הדרום. מצד אחד מדובר בהחלטה לפנות לסביבת חיים שקטה יותר. ומהצד השני, כיום ניתן למצוא לא מעט דירות יוקרה בדרום, אשר יכולות לענות על הצרכים של זוג ממעמד הביניים, שיכול להרשות לעצמו לחיות ברמת חיים גבוהה יחסית. אנשי הצוות של שוש נחמיאס חברה לבניין בע”מ, מקימים פרויקטים בהם ניתן למצוא דירות יוקרה בדרום, ומשווקים אותם לקהלים שונים ברחבי הארץ, על מנת ליצור קהילות איכותיות של תושבים מיוחדים.

 

רכישת דירות יוקרה בדרום – שווה לכם את המרחק

במידה ואתם בוחרים לרכוש דירות יוקרה בדרום, מאחד הפרויקטים של חברת שוש נחמיאס חברה לבניין בע”מ, אנחנו ממליצים לכם למצוא את הפרויקט שבו סביבת המגורים תהיה הנכונה ביותר עבורכם. בצורה כזו אתם תרגישו שייכים למקום במהירות, תתחברו לאנשי הקהילה ותצליחו להפוך את הנכס החדש לבית שלכם, כמעט בין רגע. ויש לכך משמעות מאוד חשובה על החיים שלכם בשנים הקרובות.

 

רכישת דירות יוקרה בדרום הארץ – איך עושים את זה נכון?

אם אתם רוצים לרכוש דירות יוקרה בדרום הארץ, אבל לא ממש יודעים איך להתחיל בתהליך, אספנו לכם ארבעה טיפים מנצחים שיכולים לעזור לכם בדרך:

  • אל תחששו להתמקד על אזור מגורים אחד – ככל שתהיו יותר ברורים הדרישות שלכם, כך יהיה קל הרבה יותר למצוא בשבילכם דירות יוקרה בדרום. גם אם אתם נעזרים בשירותיו של מתווך או גורם צד ג’, זוהי החלטה שתוכיח את עצמה בטווח הארוך.
  • הגדירו כמה כסף אתם רוצים להשקיע על רכישת דירות יוקרה בדרום. יש הבדל משמעותי בין רכישת דירות היוקרה למטרות מגורים, לבין רכישה של דירות יוקרה למטרות השקעה. כל התכנון שלכם, ברמה הפיננסית, יהיה שונה ברגע שתקבעו את מטרת הרכישה.
  • אי אפשר לקנות נכס, מבלי להגיע פיזית לביקור בנכס. על אחת כמה וכמה אם אתם רוצים לרכוש דירות יוקרה בדרום, שכן מתמונות אפשר לטעות בהערכה ולקבל תמונת מצב הרבה יותר אופטימית מאשר מה שקורה בשטח.
  • אם אתם צריכים להיעזר בתמיכה פיננסית, חשוב מאוד לתכנן בצורה מוקפדת את החזרי ההלוואות, אל מול התשואה שלכם מהנכס.